خدمات شبکه

خدمات شبکه

برنامه نویسی وب

برنامه‌نویسی وب

اسپان مرکز تخصصی برنامه نویسی ویپ و راه‌اندازی شبکه و سیستم‌های اداری

فروشگاه اینترنتی اسپان

فروشگاه آنلاین اسپان ارائه دهنده تجهیزات ویپ و  ملزومات شبکه با امکان تامین انواع و اقسام محصولات  نظیر تلفن ویپ ، گیت‌وی ، روتر ‌، سوئیچ ٬مرکز تلفن،  ماژول‌های FXO ، FXS و…. به واسطه ارسال ازدفتر تهران یا  یزد هموار دارای در کنار شما خواهد بود.

خدمات جدید

خدمات راه‌اندازی

با اتکا به دانش کارشناسان توانسته‌ایم ارتباطات صوت و تصویر و دیتا را به صورت یکپارچه‌ ایجاد کنیم و موجب رضایت مندی سازمان‌های متعددی شویم.

ارتباطات مخابراتی تحت شبکه
خدمات ویپ انقلابی در صنعت مخابرات ایجاد کرد . امکانات، مزایا و همچنین کاربرد ویپ به قدری است که مهاجرت از سیستم های آنالوگ سنتی را به سمت آن اجتناب ناپذیر می‌کند.
راهکارهای نرم‌افزاری
امروزه استفاده از فناوری برای افزایش کارایی و بهره‌وری سازمان های متوسط و بزرگ بر کسی پوشیده نیست. گروه مهندسی اسپان پیشنهاد راهکار جامع نرم افزاری را یک روش بهینه شده برای مدیریت و کنترل داده‌ها می‌داند.
ارتباط بین دفاتر و شعب
بدون شک برقراری ارتباط بین شعب و دفاتر یک سازمان به منظور استفاده مشترک از منابع سازمان و تبادل امن اطلاعات در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه موجب بهره‌وری منابع انسانی می‌شود.
مدیریت و مانیتورینگ
پایش مداوم سیستم‌ها و مدیریت وضعیت آنها به صورت متمرکز بر هشدارهای هوشمند وقایع نظارت می‌کند و همچنین می توان به وسیله آن گزارش‌های متنوعی را از دارایی‌های IT کسب نمائید.
یک وضعت پایدار در سازمان شما

خدمات پشتیبانی

از مهم‌ترین خدماتی که هر سازمان و شرکتی باید از آن بهره‌مند شود، خدمات پشتیبانی مناسب است. ما طرح‌های متناسب و یکپارچه را ترکیب می‌کنیم ، تا هر آنچه را که می‌خواهید میسر گردد ،تا یک وضعیت پایدار در شبکه ، ویپ و سرور خودتان داشته باشید .

کارشناسان متخصص
کارشناسان پیام شما را دریافت و در اسرع وقت پاسخگو هستند
راهکارهای پشتیبان گیری
تهیه نسخه پشتیبان خودکار یا دوره ایی مدیریت شده به یک مکان ثانویه
درخواست‎ های نامحدود
به راحتی از بخش پشتیبانی سایت به صورت نامحدود درخواست ثبت کنید
واکنش سریع
نیاز به ارایه پاسخ مناسب و اثربخش در ساعات اولیه پس از درخواست به منظور رفع موانع
در دسترس بودن
قابلیت دسترسی بالا به خدمات ، اطلاعات ، داده ها و یا منابع، در سطحی قابل قبول
خدمات در محل
با تعریف درخواست ها درزمان معیین امکان حضور درمکان مشتریان مقدور است
بیش از ۱۰۰ شرکت و سازمان پیشرو که به ما اعتماد دارند

پرسش‌های شما

شرکت اسپان با بیش از ۸ سال فعالیت تخصصی بر روی سیستم های اداری ، سرورهای سازمانی ، ویپ و شبکه ، تامین کننده تجهیزات تخصصی ویپ ، شبکه و ارائه دهنده راهکار های برنامه نویسی ویپ در پروژه های خرد و کلان است .
و در حال حاضر با توسعه بخش‌های برنامه‌نویسی وب و بهینه سازی سئو سایت در کنار شما مشتریان گرامی خواهد بود.

یکی از پرتکرارترین سوالاتی است  که از واحد مشاوره فروش اسپان  پرسیده می‌شود. 

در واقعیت این سوال متغییرهایی زیادی دارد که سعی شده در مقاله ” هزینه راه اندازی ویپ ”  به آن پاسخ داده شود.

راه‌اندازی ویپ که توسط تیم فنی اسپان صورت می‌پذیرد به مدت یک ماه پشتیبانی رایگان تغییرات کانفیگ دارد و شما با خیال آسوده می‌توانید به نهایت بهره‌وری از ویپ برسید.

تجهیزات ویپ دستگاه‌هایی هستند که برای نصب و راه اندازی ویپ مورد استفاده قرار می‌گیرند. خرید این دستگاه‌ها متناسب با نیاز و شرایط سازمان یا شرکت شما انجام می‌شود اما بی شک برندهای معتبر در این صنعت کاملا شناخته شده یا به اصلاح امتحان پس داده وجود دارد . برخی از این برند‌های پیشنهادی گرنداستریم و یستار هستند که هم مقرون به صرفه و هم قابل اعتماد هستند.

انتقال تجربیات برای مدیریت خدمات شبکه  و ویپ  یا تامین تجهیزات ویپ و شبکه در راستای حصول نتیجه بهتر ، حتی اگر خود ما مجری پروژه نباشیم شامل مشاوره رایگان اسپان می‌باشد.

شما می‌توانید با ما در تماس  باشید تا از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

دانشنامه اسپان

ارائه کامل‌ترین و جامع‌ترین راه‌کارهای فناوری

خدمات شبکه

خدمات شبکه

برنامه نویسی وب

برنامه‌نویسی وب

خدمات سرور

خدمات سرور

question