دانلود موزیک انتظار

معرفی کوتاه

مشتری با ما تماس می‌گیرد و نیاز است که برای مدتی پشت خط بماند، مثل زمانی که قرار است به داخلی دیگری وصل شود یا اینکه به هر علتی نیاز هست که بیشتر منتظر بماند، در این زمان سکوت و انتظار حس خوبی برای تماس گیرنده ایجاد نمی‌کند.
اگر شما از جمله کسب و کارهایی هستید که به تماس گیرندگان‌تان ارزش زیادی قائل هستید و برای رفع این چالش دنبال راه‌حل هستید این امکان بر شما مقدور هست که در سیستم‌های تلفنی ، آهنگی برای کاربر پشت خط پخش کنید که در سیستم های تلفنی ویپ ( ایزابل ) این قابلیتmusic-on-hold نامیده می‌شود.
دوست دارید درباره ویپ بیشتر بدانید؟

فرمت آهنگ انتظار

اما استفاده از آهنگ انتظار در سیستم های تلفنی لازمه‌هایی نیز دارد.
برای خوب شنیده شدن آهنگ در حالت انتظار می‌بایست به جزییات زیادی توجه کنید .لذا با توجه به اهمیت موضوع و درخواست‌های فروانی که از سوی شما عزیزان داشتیم ،همکاران فنی ما درشرکت اسپان ، حساسیت بسیار بالایی به خرج داده‌اند و برای شما پکیج فوق‌العاده‌ای را به صورت رایگان آماده کردند.
در این بسته علاوه بر نسخه های اصلی آهنگ‌های انتظار، آهنگ‌های ویژه‌ایی همراه با نسخه های PCM که مناسب پس‌زمینه پیغام تلفن گویا سیستم های تلفنی نظیر پاناسونیک،‌ استریسک، ایزابل،فری پ ب ایکس،‌آوایا و ۳cx‌و .. است نیز قراردادیم.

دانلود آهنگ انتظار

پکیچ رایگان شماره ۱

در پلیر زیر تعداد ۵ آهنگ بی‌کلام نمونه که متناسب با آهنگ انتظار و زیرصدای تلفن گویا هستند قرارداده شده است ، که برای سهولت دانلود تمام موزیک‌ها (۳۰ آهنگ با کیفیت) می‌توانید از دکمه دانلود استفاده کنید .

برای دانلود و دریافت فایل نیاز است که در سایت ثبت‌نام کرده باشید.

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:
Share on print
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

question