گرنداستریم GRP

گرنداستریم

گرنداستریم Grandstream  برند امریکایی است که محصولات خودش را در چین تولید می‌کند. گرنداستریم تنها تولید تلفن ویپ را در دستور کار ندارد و سالهاست که مشتریان سیستم voip با ippbx ها و گیتوی‌های مرغوب و با کیفیت این تولیدکننده آشنایی دارند.

محبوب بودن تجهیزات گرنداستریم از چند جهت قابل توجه است :

 • کیفیت بالایی برخوردار هستند
 • تنوع بسیار بالایی دارند و برای هر سلیقه و کاربردی محصول مناسبی طراحی شده است
 • از نظر قیمت در سطح برندهای متوسط وخوب بازار قرار می‌گیرد.

آموزش و راه‌اندازی

نحوه نصب و استفاده از تجهیزات گرنداستریم

بروزرسانی

بروز رسانی نرم‌افزاری تجهیزات گرنداستریم

محصولات

آشنایی با محصولات گرنداستریم

پرسش و پاسخ

پاسخگویی به سوالات متدوال گرنداستریم

درباره گرنداستریم

شرکت گرنداستریم ، از سال ۲۰۰۲ با راه‌حل‌های ارتباطات یکپارچه سیپ SIP به کسب‌وکارها  این امکان می‌دهد که مولدتر از همیشه باشند، و به عبارتی دیگر همواره دارای یک ارتباط پایدار باشند. محصولات گرنداستریم  با ویژگی‌های بی‌نظیر، انعطاف پذیری و قیمت رقابتی موجب رونق در کسب و کارهای کوچک و متوسط شده است  و به دلیل کیفیت، قابلیت اطمینان و نوآوری در سراسر جهان شناخته و معتبر است.

راه‌حل‌های گرنداستریم هزینه‌های ارتباطی را کاهش می‌دهند، حفاظت امنیتی را افزایش می دهند و بهره وری را افزایش می‌دهند.

محصولات Grandstream از طریق کانال های توزیع در سرتاسر دنیا در دسترس هستند.  گرند استریم  یک شرکت خصوصی هست  که دفتر اصلی  آن در بوستون ایالات متحده آمریکا است  اما دارای دفتر نمایندگی در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، دالاس، تگزاس، چین، ونزوئلا، مراکش، مالزی و اسپانیا است.

گرنداستریم

ماموریت و ارزش‌های گرنداستریم

گرنداستریم از سال ۲۰۰۲ جهان را به هم متصل کرده است.  اعتبار برند گرنداستریم شامل  کیفیت، نوآوری و قابلیت اطمینان است زیرا تقریباً ۲۰ سال است که محصولات ارتباطی یکپارچه پیشرفته تحت وب  را با تمرکز اصلی به حداکثر رساندن بهره‌وری، کارایی و ارتباطات تولید می‌کند. طیف گسترده محصولات گرنداستریم به اتصال ارتباطات در سراسر جهان کمک می کند و در عین حال به آنها اجازه می دهد تا بیش از هر زمان دیگری به موفقیت برسند.

قابلیت اطمینان

محصولات گرنداستریم توسط کسب و کارها خرد و متوسط در بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان استفاده شده است.شرکت گرنداستریم نه تنها به ارائه محصولات قابل اعتماد به مشتریان خود تمرکز دارد بلکه به واسطه تیم قدرتمند سازمانی خودش همیشه سعی در پشتیبانی عالی، آموزش فنی، آموزش فروش و سایر موارد دیگراست . گرنداستریم شرکتی است که مشتریان می‌توانند به آن تکیه کنند.

کیفیت گرنداستریم

محصولات گرنداستریم با بالاترین استاندارد تولید می‌شوند و بر اساس نیازهای بازار با در نظر گرفتن مشتریان هدف طراحی شده اند. برای هر دستگاه به دقت فکر می‌شود و سپس یک سری آزمایش داخلی و بتا تست و بررسی انجام می‌شود تا بتواند محصول با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهد.

نوآوری گرنداستریم

گرنداستریم یک شرکت آینده‌نگر است که بر تحقیق و توسعه تمرکز دارد تا نوآورانه‌ترین محصولات را به بازار ارائه کند. گرنداستریم به نیازها و خواسته های مشتری گوش می‌دهد و برای آنها ارزش قائل است و ایده ها را به واقعیت تبدیل می‌کند. گرنداستریم دائماً در حال یافتن راه‌هایی برای کمک به سایر کسب‌وکارها و سازمان‌ها برای نوآوری و تکامل از طریق محصولات خودش است.

تجهیزات کنفراس

جلسات و دیدارهای گروهی را با راه‌حل های کنفرانس صوتی و تصویری به سطح بالاتری ببرید. از ارتباطات تصویری رو در رو و ایستگاه‌های کنفرانس صوتی با بهره وری از تجهیزات و روش‌های ایجاد کنفرانس گرنداستریم در هر شبکه ای استفاده کنید.

تلفن ویپ تحت شبکه

همیشه امکانات و استفاده از ارتباطات پیشرفته ، کارایی و حجم کار را ساده می‌کند و نقش تلفن‌های ویپ امکان استفاده از قابلیت‌های تلفنی پیشرفته را در دسترس‌تر و آسان‌تر از همیشه می‌کند. امروز طیف گسترده ای از تلفن‌های ویپ توسط گرنداستریم تولید و معرفی شده است و کاربران با وجود این تنوع بالا حق انتخاب بسیار بالایی برای هرکاربرد و سلیقه‌ایی را دارند.

تلفن‌های تحت شبکه سری GRP2600  که برای استقرار انبوه طراحی شده اند درجه یک  و حرفه‌ای هستند . این سری از تلفن‌ها ، نسل جدیدی از تلفن های تحت شبکه هستند که طراحی شیک، تجربه کاربری متفاوت ، سیستم عامل یکپارچه و شامل گزینه‌های ویژه و  قدرتمند است.

سری GRP که برای شرکت‌ها، ارائه‌دهندگان خدمات و سایر بازارهای با حجم بالا طراحی شده است، یک پلت‌فرم صوتی قدرتمند، کاربردی و آسان با قابلیت‌های نسل بعدی را  ارائه می‌دهد.

 • تلفن‌های تحت شبکه Professional سری GRP
 1. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2634
 2. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2624
 3. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2616
 4. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2615
 5. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2614
 6. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2613
 7. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2612P/W
 • تلفن‌های تحت شبکه  Essential سری GRP
 1. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2604
 2. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2603
 3. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP202
 4. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2602P
 5. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2601
 6. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GRP2601p

تلفن‌های سری GXP گرنداستریم برای کاربرانی طراحی شده‌اند که اغلب درحال استفاده از تلفن ویپ هستند و نیاز به دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته، پشتیبانی خط و گزینه‌های قابلیت استفاده دارند. باسری تلفن‌های GXPگرند استریم کارهای بیشتری انجام دهید، تماس های بیشتری را مدیریت کنید و با افراد بیشتری در تماس باشید.

 

 • تلفن‌های تحت شبکه High-End سری GXP
 1. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP2170
 2. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP2160
 3. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP2140
 4. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP2135
 5. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP2130 v2
 • تلفن‌های تحت شبکه  Basic سری GXP
 1. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1630
 2. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1628
 3. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1625
 4. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1620
 5. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1615
 6. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1610
 • تلفن‌های تحت شبکه  Mid Range سری GXP
 1. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1780
 2. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1782
 3. تلفن تحت شبکه گرنداستریم GXP1760W

یکپارچگی ارتباطات در هر محیط شبکه ای منجر به افزایش کارایی و بهره‌وری می‌شود. سری تلفن‌های IP بی‌‌سیم DECT به کاربران این امکان را می دهد که شبکه VoIP خود را در هر محیط کسب و کاری اعم از  انبار، فروشگاه خرده فروشی و محیط مسکونی یکپارچه کنند. تلفن‌های تحت شبکه DECT گرند استریم توسط  بیس DP750 و DP752 پشتیبانی می‌شوند تا عملکرد تلفن و جابجایی درجه یک را ارائه دهند و به مجموعه‌ای از ویژگی‌های قدرتمند دسترسی داشته باشند.

 

 1. بیس دکت تحت شبکه گرنداستریم DP760
 2. بیس دکت تحت شبکه گرنداستریم DP752
 3. بیس دکت تحت شبکه گرنداستریم DP750
 4. تلفن دکت تحت شبکه گرنداستریم DP730
 5. تلفن دکت تحت شبکه گرنداستریم DP722
 6. تلفن دکت تحت شبکه گرنداستریم DP720

تلفن‌های تحت شبکه بی‌سیم WiFi گرند استریم با سری WP800 قابل رهگیری هستند، یک تلفن WiFi قابل حمل که مناسبت برای انواع شرکت‌ها و سازمان های متوسط و کوچک  از جمله خرده‌فروشی، تدارکات، پزشکی و …. طراحی شده است. این تلفن ویپ ترکیبی قدرتمند از ویژگی ها، تحرک و دوام را برای پاسخگویی به تمام نیازهای تلفن قابل حمل ارائه می دهد.

 1. تلفن بی‌سیم تحت شبکه وای‌فای گرنداستریم Wp820
 2. تلفن بی‌سیم تحت شبکه وای‌فای گرنداستریم Wp810

یک ماژول با تنظیم آسان که برای افزایش راندمان کنترل تماس برای گیرندگان، مدیران اجرایی یا هر کاربر با حجم بالا ایده آل است. هر متصدی با نظارت و ارسال چندین تماس دریافتی با ماژول های توسعه گرند استریم  از حداکثر بهره وری لذت خواهد برد.
ماژول GXP2200EXT با GXP2140، GXP2170 و GXV3240 جفت می‌شود و ماژول افزونه GBX20 با GRP2615 و GXV3350 جفت می شود.

 1. ماژول GXP2200EXT
 2. ماژول GXB20

سری GXV3200 تلفن‌های تحت شبکه ویدیویی گرند استریم با سیستم عامل Android  قدرت ارتباطات صوتی و تصویری پیشرفته را به استفاده سازمانی  در اختیار کاربران خود قرار داده است این در حالی است  که تلفن رومیزی ، عملکردی شبیه تبلت و امکان دسترسی به صفخات وب را ارائه می‌دهد. کاربران از تجربه چند رسانه ای قدرتمند (صوت ، تصویر ، دیتا) با این تلفن‌های ویدئویی پیشرفته لذت خواهند برد.

از سرمایه‌گذاری ارتباطات آنالوگ خود محافظت کنید و با یک راه‌حل ترکیبی، سیستم‌های مخابراتی یا آنالوگ خودتان را به مرکزتماس تحت شبکه متصل کنید تا از قابلیت‌های با کیفیت ویپ امکان مدیریت ارتباطات مقدور باشد. مبدل‌های تلفن آنالوگ سری HT Grandstream به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی تلفن‌های آنالوگ را با ویپ ادغام کنید.

مرکز تلفن تحت شبکه​

سانترال‌های  تحت شبکه UCM گرند استریم  یک پلتفرم ارتباطی قدرتمند و در عین حال دارای کانفیگ بسیار آسان برای مدیریت صدا، ویدئو، داده و ارتباطات هستند.

مرکز تماس تحت شبکه گرنداستریم سری UCM  در انواع ظرفیت ‌ها مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌های ارتباطی یکپارچه را ارائه می‌دهند که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خودش را دارد . UCM های گرند برای استقرار در مشاغل کوچک و متوسط بسیار مناسب است.

تجهیزات شبکه گرنداستریم

مجموعه محصولات شبکه گرنداستریم، مناسب برای ایجاد شبکه‌های کامپیوتری قدرتمند و امن با گستره پوشش وسیع است که به لطف دسترسی آسان و توانایی مدیریت راحت این تجهیزات در صنعت بسیار محبوب شده‌اند. این سری تجهیزات شامل اکسس پوینت و روترهای گیگابیتی است که به منظور راه اندازی یک شبکه کامل LAN و WiFi مناسب هستند.

ملزومات ویپ گرند استریم

مجموعه محصولات دستیار شخصی گرنداستریم شامل انواع ملزومات قدرتمند صوتی و تصویری است که ارتباط و سهولت استفاده از قابلیت‌های ویپ افزایش می دهد. ملزومات ویپ گرنداستریم به‌گونه ای طراحی شده اند که یک تجربه استفاده خوشایند با راحتی تمام را برای کاربران استفاده کننده را به همراه داشته باشد . ملزمات سری GUV گرند استریم شامل هدست و وب‌کم با سازگاری با اکثر پلتفرم‌ها، برنامه‌ها و تلفن‌های نرم‌افزاری و همچنین رایانه‌ها، لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های ویپ ، آرامش خاطر را ارائه می‌دهد تا  راه‌حلی قدرتمند و در عین حال آسان برای استقرار مزایای و امکانات ویپ باشد.

تجهیزات امنیتی

امنیت، حفاظت و مدیریت تجهیزات ، همه توسط راه حل‌های ارائه شده توسط گرنداستریم با استفاده از شبکه ، یکپارچه شده است.با راه حل های تحت شبکه نظارتی گرنداستریم  آرامش و کنترل بیشتری را به ارمغان بیاورید.

از دوربین‌های  تحت شبکه HD، ضبط‌کننده‌های ویدیوی شبکه NVR، رمزگذارهای ویدیوی تحت شبکه ، نرم‌افزار مدیریت ویدیوی گرنداستریم گرفته تا سیستم آیفون تصویری ، کاربران می‌توانند محیط امنیتی مورد نظر خود را ایجاد کنند.

سیستم‌های مدیریت تجهیزات ویپ​

از GDMS برای تهیه، مدیریت، نظارت و عیب‌یابی محصولات Grandstream، از جمله مدیریت دستگاه، مدیریت حساب، پیکربندی دستگاه، ارتقاء سیستم عامل، نظارت بر دستگاه، زنگ هشدار هوشمند، و تجزیه و تحلیل آماری، به‌صورت جداگانه یا در دسته‌ای از دستگاه‌ها بر اساس سایت، گروه و مدل استفاده می‌کنند.

بروز رسانی نرم‌افزاری تجهیزات گرنداستریم​

نرم‌افزار و فریم‌ور تمامی محصولات گرند استریم به‌طور منظم بهبود یافته و به‌روزرسانی می‌شوند. برای دانلود آخرین نسخه ارتقا یافته محصولات گرنداستریم سایت اسپان را  بررسی کنید یا برای دریافت اخبار برروزرسانی محصولات در سایت ما ثبت‌نام کنید.

نکته قابل توجه این است که Grandstream استفاده از پروتکل HTTP را برای ارتقاء سیستم عامل پیشنهاد می‌کند.

پرسش و پاسخ

پاسخگویی به سوالات متدوال گرنداستریم​

نمایندگی گرنداستریم در ایران موضوعی است که برای خریدارن ویپ موجب سوال شده است. این سوال برای خریداران این محصول پیش آمده است که طی اطلاعات شرکت گرنداستریم،  این برند متعلق به آمریکا می‌باشد و برحسب  شرایط سیاسی و اقتصادی کشور ، تمام شرکت های آمریکایی که در حوضه تجهیزات مخابراتی و شبکه، ویپ (voip) و همچنین تجهیزات آی تی فعالیت دارند ایران را در لیست تحریم خود قراردارند و ما با محدودیت های جدی برای ایجاد نمایندگی یا خدمات در ایران روبرو هستیم. با این وجود آیا نمایندگی رسمی گرنداستریم در ایران وجود دارد یا خیر؟

طبق اطلاعیه ارائه شده شرکت گرنداستریم هیچگونه نمایندگی رسمی برای فروش و یا خدمات در ایران ندارد و هرکس که ادعای نمایندگی گرنداستریم و یا فروش و خدمات پس از فروش محصولات گرنداستریم را داشته باشد کاملا نامتعبر است و   grandstream هیچگونه فعالیت رسمی در ایران ندارد.

شرکت گرنداستریم به دلیل تحریم های دولت آمریکا نمی تواند به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم در ایران فعالیت داشته باشد.به همین دلیل گرنداستریم درهیچ کدام از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و دیگر شهرستان ها نمایندگی ندارد و فعالیت با این عنوان زیر نظر شرکت اصلی نمی باشد.

ضمانت نامه تجهیزات خریداری شده گرنداستریم فقط شامل دستگاه اصلی بوده و لوازم جانبی (از قبیل باتری،شارژر،هندست،سیم فنری و غیره)مشمول ضمانت نمی باشد.

شرایط گارانتی:

برق خوردگی،رطوبت،ضربه،استفاده از لوازم مصرفی غیراصل،تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد خارج از مرکز مجاز شرکت شامل گارانتی نمی‌باشد. همچنین مخدوش شدن یا دستکاری شماره سریال  محصول شامل گارانتی نمی‌گردد. هرگونه خرابی به علت عدم رعایت اصول ایمنی در نصب و راه اندازی  دستگاه (به عنوان مثال خاموش کردن دستگاه تلفن و یا قطع اینترنت هنگام آپدیت)شامل گارانتی نمی‌باشد.

هزینه دریافت و ارسال مرسوله بر عهده خریدار می‌باشد.