مرکز تلفن ویپ چیست ؟

در هر کسب و کاری راه‌حل‌های کارآمد و مقرون به صرفه وجود دارد که موجب کاهش هزینه و بهینه نمودن تماس‌های تلفنی است، یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای رفع این دغدغه مهم به خصوص برای سازمان های متوسط و بزرگ استفاده از مرکز تماس ویپ (VoIP) می‌باشد. مرکز تماس ویپ با داشتن مزایای بسیار بالا موجب رفع نیازهای ارتباطی کسب و کارها شده است . ما در این مقاله به تعریف مرکز تماس ویپ و بررسی مزایای آن برای کسب و کارها خواهیم پرداخت.
دوست دارید درباره ویپ بیشتر بدانید؟

تعریف مرکز تلفن ویپ

ابتدا به طور خلاصه با تعریف کلمه ویپ آشنا می‌شویم.
VoIP یا Voice Over IP، تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می آورد.
حال مجموعه سیستمی که این قابلیت فوق را داشته باشند IPPBX نامیده می‌شود. لذا مرکز تلفن های تحت IP یا همان مرکز تلفن های تحت شبکه (IPPBX) نسل جدیدی از سیستم های تلفنی در بستر شبکه هستند که به دلیل تنوع در خدمات بسیار مورد توجه ومحبوب شده‌اند.

مرکز تلفن ویپ

در حال حاضر سیستم‌های تلفنی VoIP، امکانات بسیاری را که مرکز تلفن‌های قدیمی آنالوگ یا حتی دیجیتال مثل سانترال پاناسونیک یا زیمنس و .... آن را بصورت مستقل ارائه نمی‌دادند، به راحتی و در قالب یک سیستم نرمافزاری یا سخت افزاری به صورت یکپارچه ارائه می‌دهند.

از جمله این امکانات می‌توان به سیستم ضبط مکالمات،منشی تلفنی هوشمند همراه با صف پاسخگویی، اتصال به داخلی‌هایی شرکت، ارتباط داخلی‌ها با یکدیگر و... اشاره نمود.
حالا که با تعربف کلمه مرکز تماس ویپ تا حدودی آشنا شدید، در ادامه از مزایای استفاده از مرکز تماس ویپ (VoIP) در کسب و کارها به شما خواهیم گفت.

icon About
امروزه شاهد تنوع بسیار زیاد محصولات و خدمات هستیم و این به عنوان شروع یک رقابت بزرگ برای افرادی که در این حوزه ها فعالیت می کنند به حساب می‌آید.

مزیت مراکز تماس ویپ برای کسب و کارها

استفاده از مرکز تلفن ویپ بدون تردید یکی از بهترین راه‌کارهایی است که شرکت‌ها و سازمان‌هایی خرد و کلان میتوانند از آن بهره‌مند شوند.
در ادامه با مزایای مراکز تماس بیشتر آشنا خواهید شد.
۱- صرفه جویی در هزینه‌های سازمانی
۲- سرمایه گذاری مقرون بصرفه تجهیزات و زیرساخت‌ها
۳- راه اندازی ، توسعه و استفاده آسان ویپ
۴- نگهداری ، پشتیبانی و مقیاس‌پذیری سریع و راحت
۵- امکان ایجاد امنیت بالا در ارتباطات
۶- انعطاف پذیری و ادغام فوقالعاده
۷- خدمات و امکانات متنوع
۸- ویژگی ایجاد مکالمه ویدیویی تصویری و کنفرانس
۹- و.....

مزیت مراکز تماس ویپ

تصمیم برای راه‌اندازی مرکز تماس ویپ

تصمیم‌گیری برای نصب و راه اندازی مرکز تماس ویپ با استفاده از تمامی امکانات آن، می‌تواند در ابتدا دشوار و گیج‌کننده باشد.
همیشه بهترین کار در این مواقع قبل از هر اقدامی این است که با یک مشاور آگاه و قابل اعتماد در تصمیمات مهم تجاری خود، مشورت کنید.
مشاوران ما در اسپان آماده هستند که شما را در انتخاب بهترین سیستم تلفن با توجه به نیازهای کسب و کارتان کمک کنند.
فرصت را از دست ندهید و همین حالا با شماره‌گیری ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۵۳ از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان مجرب ما بهره گرفته و چند قدم از رقبای خود جلوتر حرکت کنید

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:
Share on print
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

question