مراحل نصب ویپ VoIP

-
اِســـپان
مراحل نصب ویپ-دانشنامه اسپان
نصب ویپ مزایای بسیاری دارد چونکه، استفاده از تلفن‌های آنالوگ برای شرکت های در حال توسعه به سبب هزینه‌های زیاد راه‌اندازی و توسعه، انتخاب به صرفه‌ایی نیستند. اما خدمات ویپ علی رغم امکانات بی‌شمار، دارای هزینه بسیار کمتری نسبت به تلفن های آنالوگ هستند و می‌توانند انتخابی مناسب برای رشد کسب و کار شما باشد.

ما در ادامه این محتوا در مورد هریک از بخشهای زیر به صورت جداگانه صحبت خواهیم کرد:

مراحل نصب ویپ VOIP

در گذشته، سیستم های ارتباط با مشتری، از جمله تلفن های مخابراتی دارای هزینه های گزافی در جهت ساخت زیر ساخت، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی بودند، اما هم اکنون با نصب ویپ می توان با هزینه بسیار کمتر، سیستم تلفن بسیار هوشمندتر و بدون نیاز به زیر ساخت‌های پر هزینه راه‌اندازی کرد. روش‌های جذب مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به خصوص در رشد و پیشرفت کسب و کار شما نقش بسزایی دارند، از جمله روش‌های جذب مشتری راه‌های ارتباطی است، از مهم ترین راه های ارتباطی میتوان به سیستم تلفن اشاره کرد، داشتن ارتباط تلفنی از جمله روش‌های جذب مشتری و جلب اعتماد او است.
مراحل-نصب-ویپ-دانشنامه-اسپان
مراحل نصب ویپ

نصب ویپ قدم به قدم

راه‌اندازی سیستم تلفن برای شرکت‌های بزرگ و کوچک، که نیاز به ارتباط تلفنی با مشتری است، بسیار پر هزینه و نیاز به زیر ساخت های بزرگ دارد، اما تلفن‌ تحت شبکه، توانایی پاسخگویی به تمامی نیاز های شما به هر شکلی و با هر وسعتی هستند و می‌توانند پاسخگو نیاز شما در هر زمانی بدون نیاز به تغییر و تحول در زیرساخت باشند.

تعداد کاربران ویپ VoIP

در ابتدا مسئله‌ای که بسیار حائز اهمیت است و بسیاری از این مسئله غافل می‌شوند تخمین میزان تماس همزمان و مدت زمان تماس در طول روز است، شما باید با توجه به کسب و کار خود، میزان استفاده از تماس خود را در روز تخمین بزنید، تا بتوانید سرویس مناسبی از تلفن ویپ (VoIP) را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.
تخمین میزان تماس، اطلاعات مفیدی همچون اطلاعات زیر در اختیار شما قرار خواهد داد تا در میانه راه با مشکل روبه رو نشوید و یا حتی در هزینه‌های خود با حذف سرویس‌های اضافی صرفه جویی نمایید.
● تعداد خطوط مورد نیاز
● میزان پهنای باند شبکه مورد نیاز
● ویژگی مورد اهمیت سرویس شما
● امکان انتخاب سخت افزار برای سرور یا IPPBX
● و….

اطمینان از سرعت شبکه برای نصب ویپ

تلفن ویپ بر خلاف تلفن‌های معمولی که بر زیر ساخت آنالوگ فعالیت دارند، بر روی بستر شبکه قابل استفاده است، پس برای نصب ویپ، نیازمند زیرساخت مناسب با حجم کافی پهنای باند می‌باشید تا پاسخگوی نیاز های شما باشد.

یافتن ویژگی های مورد نیاز

نصب ویپ با داشتن ویژگی و توانایی های بیشمار، می‌تواند تمامی نیازهای شما را برطرف سازد، اما شما به همه ویژگی‌ها نیاز ندارید و تنها هزینه‌های اضافی بر دوش شما خواهند گذاشت، پس حائز اهمیت است با حذف ویژگی های اضافی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انتخاب سرویس دهنده برای نصب ویپ

در ابتدا برای نصب ویپ، به یک سرویس دهنده ویپ نیاز دارید تا سرویس ویپ را به شما ارائه دهد، انتخاب سرویس دهنده تاثیر بسیار مهمی در کیفیت خدمات شما خواهد داشت، پس با دقت سرویس دهنده خود را انتخاب نمایید.
اسپان رابین با نصب ویپ و راهنمایی قدم به قدم شما، شما را لحظه به لحظه، از انتخاب سرویس تا دریافت سرویس، همراهی خواهد کرد، تا شما تجربه بی نظیری را با تلفن ویپ تجربه کنید.

تلفن و سخت افزار های ویپ را فراهم کنید

شما برای استفاده و نصب ویپ، الزاما نیاز به تلفن های مخصوص ویپ ندارید و شما می توانید تنها با استفاده از تلفن های آنالوگ، تنها با خرید یک مبدل FXS به تلفن ویپ اتصال پیدا کنید و از آن استفاده کنید. شما حتی می‌توانید بدون نیاز به هیچ گونه تلفن، تنها با استفاده از نرم افزارها یا اپلیکیشن های تلفن همراه و یا لپ تاپ از تلفن ویپ استفاده کنید.
با این حال، برای استفاده از تمام امکانات تلفن‌های ویپ، شما نیاز به تلفن خواهید داشت، خوشبختانه تلفن‌های ویپ در طیف گسترده ایی از قیمت ها وجود دارند و شما می توانید نسبت به بودجه خود، تلفن مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

پیکربندی و نصب ویپ

شما به راحتی با ارتباط با شرکت اسپان، می توانید سرویس ویپ خود را پیکربندی و راه‌اندازی کنید. تنها کافی است در صورت مشکل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا آنها قدم به قدم شما را در راه اندازی تلفن ویپ راهنمایی کنند.

-

موضوع مرتبط: 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *