مراحل نصب ویپ VoIP

-
اِســـپان
استفاده از تلفن های آنالوگ برای شرکت های در حال توسعه به سبب هزینه های زیاد راه اندازی و توسعه انتخاب به صرفه ایی نیستند. تلفن های ویپ علی رغم امکانات بی شمار، دارای هزینه بسیار کمتری نسبت به تلفن های آنالوگ هستند و می توانند انتخابی مناسب برای رشد کسب و کار شما باشد.

ما در ادامه این محتوا در مورد هریک از بخشهای زیر به صورت جداگانه صحبت خواهیم کرد:

مراحل نصب ویپ VOIP

در گذشته، سیستم های ارتباط با مشتری، از جمله تلفن های مخابراتی دارای هزینه های گزافی در جهت ساخت زیر ساخت، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی بودند، اما هم اکنون با نصب ویپ می توان با هزینه بسیار کمتر، سیستم تلفن بسیار هوشمند تر و بدون نیاز به زیر ساخت های پر هزینه راه اندازی کرد.
روش های جذب مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به خصوص در رشد و پیشرفت کسب و کار شما نقش بسزایی دارند، از جمله روش های جذب مشتری راه های ارتباطی است، از مهم ترین راه های ارتباطی میتوان به سیستم تلفن اشاره کرد، داشتن ارتباط تلفنی از جمله روش های جذب مشتری و جلب اعتماد او است.

نصب ویپ قدم به قدم

راه اندازی سیستم تلفن برای شرکت های بزرگ و کوچک، که نیاز به ارتباط تلفنی با مشتری است، بسیار پر هزینه و نیاز به زیر ساخت های بزرگ دارد، اما تلفن های ویپ، توانایی پاسخگویی به تمامی نیاز های شما به هر شکلی و با هر وسعتی هستند و می توانند پاسخگو نیاز شما در هر زمانی بدون نیاز به تغییر و تحول در زیرساخت باشند.

تعداد کاربران ویپ VoIP

در ابتدا مسئله ای که بسیار حائز اهمیت است و بسیاری از این مسئله غافل می شوند تخمین میزان کاربران آنها در طول روز است، شما باید با توجه به کسب و کار خود، میزان کاربران خود را در روز تخمین بزنید، تا بتوانید سرویس مناسبی از تلفن ویپ را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.
تخمین میزان کاربران، اطلاعات مفیدی همچون اطلاعات زیر در اختیار شما قرار خواهد داد تا در میانه راه با مشکل روبه رو نشوید و یا حتی در هزینه های خود با حذف سرویس های اضافی صرفه جویی نمایید.
● تعداد خطوط مورد نیاز
● میزان پهنای باند شبکه مورد نیاز
● ویژگی مورد اهمیت سرویس شما
● امکان انتخاب سخت افزار برای سرور یا IPPBX
● و….

مرکز تلفن تحت شبکه IPPBX شرکت اسپان خدمات ویپ
مرکز تلفن تحت شبکه IPPBX شرکت اسپان مرکز خدمات ویپ

اطمینان از سرعت شبکه برای نصب ویپ

تلفن ویپ بر خلاف تلفن های معمولی که بر زیر ساخت آنالوگ فعالیت دارند، بر روی بستر شبکه قابل استفاده است، پس برای نصب ویپ، نیازمند زیرساخت مناسب با حجم کافی پهنای باند می باشید تا پاسخگوی نیاز های شما باشد.

یافتن ویژگی های مورد نیاز

تلفن ویپ با داشتن ویژگی و توانایی های بیشمار، می تواند تمامی نیاز های شما را برطرف سازد، اما شما به همه ویژگی ها نیاز ندارید و تنها هزینه های اضافی بر دوش شما خواهند گذاشت، پس حائز اهمیت است با حذف ویژگی های اضافی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انتخاب سرویس دهنده برای نصب ویپ

در ابتدا برای نصب ویپ، به یک سرویس دهنده ویپ نیاز دارید تا سرویس ویپ را به شما ارائه دهد، انتخاب سرویس دهنده تاثیر بسیار مهمی در کیفیت خدمات شما خواهد داشت، پس با دقت سرویس دهنده خود را انتخاب نمایید.
اسپان رابین با نصب ویپ و راهنمایی قدم به قدم شما، شما را لحظه به لحظه، از انتخاب سرویس تا دریافت سرویس، همراهی خواهد کرد، تا شما تجربه بی نظیری را با تلفن ویپ تجربه کنید.

تلفن و سخت افزار های ویپ را فراهم کنید

شما برای استفاده و نصب ویپ، الزاما نیاز به تلفن های مخصوص ویپ ندارید و شما می توانید تنها با استفاده از تلفن های آنالوگ، تنها با خرید یک مبدل FXS به تلفن ویپ اتصال پیدا کنید و از آن استفاده کنید. شما حتی می توانید بدون نیاز به هیچ گونه تلفن، تنها با استفاده از نرم افزارها یا اپلیکیشن های تلفن همراه و یا لپ تاپ از تلفن ویپ استفاده کنید.
با این حال، برای استفاده از تمام امکانات تلفن های ویپ، شما نیاز به تلفن خواهید داشت، خوشبختانه تلفن های ویپ در طیف گسترده ایی از قیمت ها وجود دارند و شما می توانید نسبت به بودجه خود، تلفن مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

پیکربندی و نصب ویپ

شما به راحتی با اتصال تلفن همراه خود، شبکه رابین، می توانید تلفن خود را پیکربندی و راه اندازی کنید. تنها کافی است در صورت مشکل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا آنها قدم به قدم شما را در راه اندازی تلفن ویپ راهنمایی کنند.
امروزه با گسترش علم و تکنولوژی، کسب و کار ها به سرعت درحال رشد و توسعه هستند و تلفن ویپ با ویژگی های بیشمار و قدرتمند خود، آماده پاسخگویی به تمامی نیاز های شما است، تا در هر لحظه و زمانی سرویس خود را بدون نیاز به تغییر زیر ساخت ها با توجه به گسترش کسب و کارتان، تغییر دهید.

-

برچسب‌ها : 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *