بهترین نسخه ایزابل برای نصب

-
اِســـپان
بهترین نسخه ایزابل شرکت اسپان
انتخاب همیشه سخت هست ، با این وجود اطلاعات زیادی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین نسخه ایزابل برای نصب را انتخاب کنید در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخگوی سوال شما(کدام نسخه از ایزابل را برای نصب انتخاب کنیم؟) یکبار برای همیشه باشیم

ما در ادامه این محتوا در مورد هریک از بخشهای زیر به صورت جداگانه صحبت خواهیم کرد:

نسخه جدید ایزابل

ایزابل پرکاربردترین و محبوب‌ترین سیستم رایگان و متن باز VIOP در سطح جهان محسوب می‌شود. تمایل بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها به استفاده از راه اندازی ویپ با ایزابل موجب شده که این نرم‌افزار همواره در حال بروزرسانی باشه .

اما با توجه به افزایش کاربران و تمایل به امکانات بیشتر در ایزابل و همچنین ایراداتی که هر نسخه ایزابل وجود داشت، کمپانی ایزابل، تصمیم گرفت نسخه‌های جدید ایزابل را منتشر کند.

همیشه در نسخه جدید ایزابل، ایرادات نسخه قبلی به کلی برطرف می‌شود و امکانات متفاوت و ببیشتری برای افزایش، بهینه‌سازی، پایداری و امنیت آن اضافه شده است. با این وجود تعدد نسخه‌های ایزابل و وجود برخی ایرادات اعلامی از سوی کارشناسان اجرایی ویپ در نسخه جدید موجب اختلاف‌هایی شده است ، که آیا نسخه جدید ایزابل خوب هست یا نسخه های قدیمی که رفع باگ شدند ؟

نسخه جدید ایزابل خوب هست یا نسخه های قدیمی ؟

به صراحت باید بگم که نسخه‌های قدیمی ایزابل مناسب راه‌اندازی ویپ نیستند و ممکن است دارای حفره‌های امنیتی باشند که شما از ان مطلع نباشید و عدم امکان آپدیت یا پشتیبانی آن توسط ایزابل برای شما دردسر درست کند.

اما در پاسخ به این پرسش که چرا نسخه جدید ؟ باید به این نکته ایمان بیاوریم که همیشه آخرین نسخه ها کمترین باگ ها را دارند و مرجع اصلی صحت موضوع ، شرکت سازنده خواهد بود.

پس همیشه چه از لحاظ کارکرد ایزابل و چه بحث بسیار مهم امنیت ،آخرین ایزو ایزابل را استفاده کنید.

صبر کنید موضوع هنوز اینجا تمام نشده است و ما به بهترین نسخه ایزابل نرسید

دانلود ایزابل

بهترین روش برای دانلود آخرین نسخه ایزابل مراجعه به وب‌سایت رسمی ایزابل یعنی issabel.org است.

در این وب سایت میتوانید آخرین نسخه ایزابل را به صورت فایل ایزو دانلود کنیم. بعد از این که سایت باز شد، در قسمت میانه صفحه، گزینه‏ دانلود ایزابل ایزو را مشاهده می کنید. حدود حجم فایل ارائه شده برای دانلود در زمان نوشتن این مقاله حدود ۱.۵GB است.

شاید با سایت‌های متعددی روبرو شده باشید که تبلیغ ایزابل فارسی را کرده اند یا با معرفی برخی امکانات خاص شما راترغیب به دانلود نرمافزار خودشان بکنند ، حسب تجربه باید بگم که به غیر از وب سایت رسمی ایزابل دور همه‌ی دسترسی دانلودها برای ایزابل را خط قرمز بکشید و سراغ آنها نروید.

نکته : در زمان دانلود فایل ایزو نسخه ایزابل ممکن است به فیلتر شکن نیاز داشته باشید.

دانلود بهترین نسخه ایزابل شرکت اسپان

نسخه پایدار ایزابل

با دانلود ایزابل از وب سایت رسمی آن پایان کار نیست و این یک آغاز است برای ورود به دنیای پرچالش ویپ. حال شما باید یک نصب کامل و بدون نقص داشته باشید . چراکه اگر در این رویه کسوراتی وجود داشته باشه بهترین نسخه ایزابل هم برای شما موجب دردسر خواهد بود.

توصیه ما همیشه یادگیری علمی و حرفه‌ای تکنولوژی ویپ است ، امیدوارم که با برخی مطالب دانشنامه اسپان بتوانید به این هدف برسید.

ودر پایان پس از نصب ایزابل برای اینکه یک نسخه پایدار ایزابل داشته باشیم حتما باید آپدیت ایزابل را هم انجام بدهیم .

آپدیت ایزابل در دوقدم ساده انجام می‌شود.

۱. به سرور ایزابل خودتان اینترنت بدهید
۲. با دستور yum update ایزابل را آپدیت کنید

پس از چند دقیقه و اتمام آپدیت ایزابل ، بدون شک شما یک سیستم پایدار خواهید داشت .

سخن آخر: بهترین نسخه ایزابل برای نصب!

در این مقاله، مهم‌ترین نکات پیرامون انتخاب بهترین نسخه ایزبل همراه با نکات کاربردی و مزایای آن در راه اندازی یک سرور پایدار ویپ گفته شد، اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار هستید و به ایجاد شبکه ارتباطی بهتر و قوی بین کارمندان و مشتریانتان نیاز دارید، با دیدگاه اینکه امنیت ویپ یک اصل است، نکات ذیل را فراموش نکنید.

دانلود جدیدترین نسخه ایزابل از وب سایت رسمی
نصب صحیح و کامل ایزابل
بروزرسانی ایزابل با دستور آپدیت

-

موضوع مرتبط: 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *