خدمات ویپ در تهران

خدمات ویپ امروزه  یکی از اساسی‌ترین خدماتی است که هر سازمان خرد و کلان به آن نیاز دارد . با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن فرآیندها ، حوزه فناوری اطلاعات جایگاه ویژه‌ایی پیدا کرده است به نحوی که در حال حاضر هیچ سازمانی بدون ارتباطات نمی‌تواند وجود داشته باشد . در این ارتباطات انتقال دیتا  ، صوت  یا تصویر  همواره در جریان است و خدمات شبکه زیرساخت اصلی این  روند خواهد بود که بستر استفاده از این قابلیت را برای ما مقدور خواهد کرد . حال با یک زیرساخت خوب شبکه به راحتی می‌توانیم از خدمات ویپ نیز  استفاده و بهره‌مند شویم. 

 ویپ یک اقدام شناخته برای مدیران و کارشناسان IT هست اما وجود متغییرها و سرعت بروزرسانی ویپ همچنین چالش‌های ویپ موجب شده است که خدمات ویپ در تهران نیازمند تجربه ، تخصص و اقدام به موقع باشد . در ادامه  جزییات روند خدمات ویپ در تهران حضورتان تقدیم خواهد شد تا به راحتی از این ویژگی و مزایا استفاده کنید. 

 

خدمات ویپ در یزد

ویژگی خدمات ویپ درتهران

امنیت سرور ویپ

با پیشرفت فراگیر فناوری و ارتباطات، نیاز امروزی سازمان‌ها به ارتباط نزدیک و پیوسته با مشتریان، اهمیت پاسخگویی را دو چندان نموده است؛ مرکز پاسخگویی خدمات ویپ در یزد اسپان ، نه تنها امکان ارتباط دایمی و دوسویه مشتریان با سازمان را تضمین می‌کند، بلکه اقدامتی کامل جهت مدیریت خدمات درخواستی را فراهم آورده است.

پشتیبانی ۲۴/۷

تیم فنی اسپان پشتیبانی ۲۴ ساعته و در ۷روز هفته را به شما ارائه می دهد. با عضویت در پرتال پشتیبانی کاربران و استفاده از سیستم تیکت مشتریان می‌توانید مشکلات خود را مطرح نمایید تا همکاران پشتیبان ما در یخش خدمات ویپ یزد در اولین فرصت پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

خدمات اختصاصی

مشاوره تامین ، توسعه ، راه‌اندازی ویپ به صورت رایگان توسط کارشناسن مجرب فنی ویپ ،تامین تجهیزات ویپ در موارد فورس ماژول ، ارائه سرورهای امانی در زمان رخداد مشکل سخت افزاری ، برنامه‌نویسی حرفه‌ای ویپ در یزد ، بروزرسانی و مدیریت بک آپ اطلاعات رایگان و....

تعرفه خدمات

هزینه خدمات ویپ درتهران

قیمت خدمات ویپ در تهران چقدر هست؟
هر شرکت با دفتر کاری ، کارخانجات تولیدی ، فروشگاه ، رستوان و … که در تهران امروزه شروع به فعالیت می نماید یا نیاز به توسعه سیستم ارتباطی دارند نیازمند به یک سیستم مخابراتی منحصر برای تماس های تلفنی خود دارد.

بی‌شک ویپ بهترین گزینه است ، اما برای سهولت و اطمینان از این انتخاب پیشنهاد می‌شود از کارشناسان باتجربه در این حوزه مشاوره بگیرید . چرا ؟

چون باید تجهیزات مناسب هم از نظر کیفیت و کارشناسی شده انتخاب کنید و در مرحله بعدی می‌بایست نیاز سنجی کاملی از درخواست‌ها پروژه داشته باشید.

در همین راستا جهت اطلاع از جزییات فنی و قیمت همواره مشاوران  فنی و فروش اسپان آمادگی پاسخ به سوالات شما را  از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۵۳ را دارند یا  لطفا تعرفه قیمت خدمات ویپ را ملاحضه بفرمایید.

تعرفه خدمات ویپ

برنامه‌نویسی و توسعه

ماژول‌های ویپ - برنامه‌نویسی ویپ

برنامه نویسی ویپ

با توسعه مراکز تلفنی تحت شبکه ویپ نیاز به دریافت گزارش‌های متنوع بر حسب تاریخ شمسی که شامل چگونگی پاسخگویی اپراتورها با مشتریان ، حجم تماس های دریافتی، تماس‌های ناموفق و … است دارای اهمیت ویژه قرار گرفته است . بررسی این گزارش ها می‌تواند خلاءهای موجود در برقراری ارتباط با مشتریان را به حداقل رساند. لذا ماژول‌هابرنامه نویسی شده اسپان این هدف را مرتفع می‌نماید.

گرنداستریم GRP

فروشگاه تجهیزات ویپ

فروشگاه آنلاین ویپ اسپان  امکان خرید اینترنتی تجهیزات ویپ در تهران را برای مشتریان خودش مهیا ساخته است تا امکان تامین تجهیزات ویپ اعم از تلفن‌های تحت‌شبکه ، گیت‌وی ، کارت‌های تلفنی، ماژول ، ملزومات ، هدست  و….  را با تنوع بالای برندهایی چون گرنداستریم ، یستار ، نیوراک ، سیسکو ، سنگوما ، اپن‌وکس ، یالینک و چندین برند معتبر دیگر را مقدور می‌سازد.

جهت مشاهده همه‌ی کالاهای ویپ موجود در فروشگاه از لینک ملاحضه بفرمایید.

خدمات پشتیبانی ویپ در تهران

خدمات حضوری و غیر حضوری

پشتیبانی غیر حضوری ویپ

تیکت | تماس

پشتیبانی حضوری ویپ

مراجعه در محل

پشتیبانی اختصاصی

قرارداد دوره‌ایی

مشتریانی که به ما اعتماد کردند....

بیش از ۱۰۰ شرکت و سازمان پیشرو در تهران