خدمات ویپ در یزد

اسپان بزرگترین و معتبرترین گروه ارائه دهنده  خدمات ویپ شامل راه‌اندازی ، پشتببانی ، توسعه و برنامه‌نویسی در سطح استان یزد است که از سال ۱۳۹۳ کار خود را با “یزد ویپ” شروع کرده و در این مدت توانسته رضایت درصد قابل توجهی از کاربران را به دست بیاورد. در ابتدا، راه‌اندازی و پشتیبانی ویپ در دستور کار تیم فنی اسپان  قرار داشت؛ اما به مرور امکان خرید تجهیزات و ملزومات ویپ نیز به مجموعه اسپان اضافه شد.

خدمات ویپ در یزد

خدمات ویژه اسپان در یزد

پاسخگویی کامل

با پیشرفت فراگیر فناوری و ارتباطات، نیاز امروزی سازمان‌ها به ارتباط نزدیک و پیوسته با مشتریان، اهمیت پاسخگویی را دو چندان نموده است؛ مرکز پاسخگویی خدمات ویپ در یزد اسپان ، نه تنها امکان ارتباط دایمی و دوسویه مشتریان با سازمان را تضمین می‌کند، بلکه اقدامتی کامل جهت مدیریت خدمات درخواستی را فراهم آورده است.

پشتیبانی ۲۴/۷

تیم فنی اسپان پشتیبانی ۲۴ ساعته و در ۷روز هفته را به شما ارائه می دهد. با عضویت در پرتال پشتیبانی کاربران و استفاده از سیستم تیکت مشتریان می‌توانید مشکلات خود را مطرح نمایید تا همکاران پشتیبان ما در یخش خدمات ویپ یزد در اولین فرصت پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

خدمات اختصاصی

مشاوره تامین ، توسعه ، راه‌اندازی ویپ به صورت رایگان توسط کارشناسن مجرب فنی ویپ ،تامین تجهیزات ویپ در موارد فورس ماژول ، ارائه سرورهای امانی در زمان رخداد مشکل سخت افزاری ، برنامه‌نویسی حرفه‌ای ویپ در یزد ، بروزرسانی و مدیریت بک آپ اطلاعات رایگان و....

تعرفه خدمات

قمیت خدمات ویپ دریزد

قیمت خدمات ویپ در یزد  چقدر هست؟
هر شرکت با دفتر کاری ، کارخانجات تولیدی ، فروشگاه ، رستوان و … که در یزد امروزه شروع به فعالیت می نماید یا نیاز به توسعه سیستم ارتباطی دارند نیازمند به یک سیستم مخابراتی منحصر برای تماس های تلفنی خود دارد.

بی‌شک ویپ بهترین گزینه است ، اما برای سهولت و اطمینان از این انتخاب پیشنهاد می‌شود از کارشناسان باتجربه در این حوزه مشاوره بگیرید . چرا ؟

چون باید تجهیزات مناسب هم از نظر کیفیت و کارشناسی شده انتخاب کنید و در مرحله بعدی می‌بایست نیاز سنجی کاملی از درخواست‌ها پروژه داشته باشید.

در همین راستا جهت اطلاع از جزییات فنی و قیمت همواره مشاوران  فنی و فروش اسپان آمادگی پاسخ به سوالات شما را  از طریق شماره تماس ۰۳۵۹۱۰۹۰۰۵۳را دارند یا  لطفا تعرفه قیمت خدمات ویپ را ملاحضه بفرمایید.

تعرفه خدمات ویپ

برنامه‌نویسی و توسعه

ماژول‌های ویپ - برنامه‌نویسی ویپ

برنامه نویسی ویپ

با توسعه مراکز تلفنی تحت شبکه ویپ نیاز به دریافت گزارش‌های متنوع شامل چگونگی پاسخگویی اپراتورها با مشتریان ، حجم تماس های دریافتی، تماس‌های ناموفق و … حائز اهمیت است . بررسی این گزارش ها می‌تواندخلاءهای موجود در برقراری ارتباط با مشتریان را به حداقل رساند. لذا ماژول‌هابرنامه نویسی شده اسپان هدف را مرتفع می‌نماید.

گرنداستریم GRP

فروش ویژه تجهیزات ویپ

فروشگاه آنلاین ویپ دریزد

فروشگاه آنلاین ویپ اسپان اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در یزد است که امکان خرید تجهیزات ویپ اعم از تلفن‌های تحت شبکه ، گیت‌وی ، کارت‌های تلفنی، ماژول ، ملزومات ، هدست  و….  را با تنوع بالای برندهایی چون گرنداستریم ، یستار ، نیوراک ، سیسکو ، سنگوما ، اپن‌وکس ، یالینک و چندین برند معتبر دیگر را مقدور می‌سازد.

جهت مشاهده همه‌ی کالاهای ویپ موجود  در فروشگاه از لینک ملاحضه بفرمایید.

خدمات پشتیبانی ویپ در یزد

خدمات حضوری و غیر حضوری

پشتیبانی غیر حضوری ویپ

تیکت | تماس

پشتیبانی حضوری ویپ

مراجعه در محل

پشتیبانی اختصاصی

قرارداد دوره‌ایی

مشتریانی که به ما اعتماد کردند....

بیش از ۱۰۰ شرکت و سازمان پیشرو در یزد